Τα εύσημα απέσπασε ο 4ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου Δάσους Κουρί Αλμυρού με 100αδες δρομείς να απολαμβάνουν το ανοιξιάτικο περιβάλλον

Τα εύσημα απέσπασε ο 4ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου Δάσους Κουρί Αλμυρού με 100αδες δρομείς να απολαμβάνουν το ανοιξιάτικο περιβάλλον

Εντυπωσιακός από κάθε άποψη ήταν ο 4ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου Δάσους Κουρί Αλμυρού που πραγματοποιήθηκε το απόγευμα του Σαββάτου στο καταπράσινο περιβάλλον του περιαστικού Δάσους. Η σωστή οργάνωση που γίνεται κάθε χρόνο κερδίζει όλο και περισσότερους επισκέπτες από κοντινές αλλά και μακρινές περιοχές, πολλοί από τους οποίους για πρώτη φορά γνωρίζουν τα υπέροχα τοπία.

Η διοργάνωση αποφάσισε κατά τον προγραμματισμό να διεξαχθεί ο αγώνας αντί για Κυριακή πρωί που γινόταν τις προηγούμενες φορές, απόγευμα Σαββάτου, κάτι που διευκόλυνε τους εκδρομείς να έρθουν με άνεση στο Δάσος Κουρί. Έτσι κάθε ρεκόρ συμμετοχών καταρρίφθηκε με 300 τερματισμούς στους αγώνες των 5 και 10 χιλιομέτρων και 150 στους παιδικούς αγώνες και στους αγώνες Γυμνασίων. Εκτός από κάθε περιοχή της Μαγνησίας, τον Αλμυρό και τον Βόλο, δρομείς ήρθαν από Λάρισα, Τρίκαλα, Καρδίτσα, Φάρσαλα, Τραχίνα, Λαμία, Αθήνα, Θεσσαλονίκη κ.α. Όλα τα αθλητικά σωματεία της Μαγνησίας έδωσαν το παρόν.

Ο ανταγωνισμός και οι επιδόσεις περνούν σε δεύτερη μοίρα, και πρωταρχικός σκοπός του αγώνα ήταν όλοι οι συμμετέχοντες να απολαύσουν τη φύση και το τρέξιμο στο πανέμορφο δάσος, αφήνοντας εκτός προτεραιότητας τους αγωνιστικούς στόχους. Όλοι έμειναν ενθουσιασμένοι και ευχαριστημένοι τόσο με την επιλογή της διαδρομής μέσα στο καταπράσινο τοπίο όπου ζούνε και άγρια ζώα, όσο και με την οργάνωση του Αγώνα. Νικητές αναδείχθηκαν οι:

10 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΑΝΔΡΕΣ
1 Τσάτσης Σταύρος ΑΟ Μαγνησίας
2 Καλαντζής Γιώργος ΣΔΥ Βόλου

3 Καλαμάκης Αχιλλέας ΣΔΥ Βόλου / ΑΟ Μαγνησίας

10 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
1 Ελευθερίου Βασιλική ΣΔΥ Βόλου
2 Τσάγγαρη Κατερίνα ΣΔΥ Βόλου

3 Μυλωνά Εύη ΣΔΥ Βόλου

5 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΑΝΔΡΕΣ
1 Τσουρέλης Ζήσης ΣΔΥ Βόλου / ΑΟ Μαγνησίας
2 Ακρίβος Γιάννος ΓΣ Αλμυρού

3 Κουτσουμπές Απόστολος ΣΔΥ Βόλου

5 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
1 Τάκη Κωνσταντίνα Νίκη Βόλου
2 Παπασακελαρίου Σταυρούλα Νίκη Βόλου
3 Ρούστα Ρίτσα ΣΔΥ Βόλου
Αγόρια Δ’ -Ε’ -ΣΤ’ τάξη
1 Καλαντζής Βαγγέλης Νίκη Βόλου
2 Παρασκευόπουλος Σωτήρης Νίκη Βόλου
3 Καλαντζής Γιάννης Νίκη Βόλου

Κορίτσια Δ’ -Ε’ -ΣΤ’ τάξη

1 Μήλιου Ελένη Νίκη Βόλου
2 Σέχα Δέσποινα ΑΟ Μαγνησίας
3 Πατσέα Μαρία ΓΣ Αλμυρού

Αγόρια Γυμνάσια

1 Γενεράλης Σταμάτης Κιβωτός
2 Καλοδήμος Κων/νος Κιβωτός και Κοντοβάς Σταύρος ΓΣ Αλμυρού
4 Λαμπρόπουλος Ανδρέας ΓΣ Αλμυρού

Κορἰτσια Γυμνάσια

1 Ρομφέα Περσεφόνη ΓΣ Βελεστίνου
2 Βέργα Χριστίνα ΓΣ Αλμυρού

Ο Σύλλογος Φίλων Δάσους Κουρί, ο Σύλλογος Δρομέων Υγείας Βόλου και ο Γυμναστικός Σύλλογος Αλμυρού υπό την αιγίδα του Δήμου Αλμυρού και της ΕΟΣΛΜΑ-Υ ήταν οι διοργανωτές.

Με την παρουσία τους τίμησαν τη διοργάνωση ο Δήμαρχος Αλμυρού κ.Δημήτρης Εσερίδης, ο πρόεδρος του Αθλητικού Οργανισμού του Δήμου Αλμυρού κ. Αργύρης Ρούσσας, ο πρόεδρος του Συλλόγου Δρομέων Υγείας Βόλου κ.Κυριαζής, ο πρόεδρος του Συλλόγου Φίλων Δάσους Κουρί κ.Γιάννης Δεληζήσης, το ΔΣ του ΣΦ Δάσους Κουρί, το ΔΣ και όλα τα μέλη των ΣΔΥ Βόλου, από το ΔΣ του ΓΣ Αλμυρού οι κυρίες Γιάννα Βούλγαρη, Σούλα Παπακωνσταντίνου, από το ΔΣ των Γυμναστών Ν.Μαγνησίας η κα Ευαγγελίτσα Χριστοδούλου,  εκατοντάδες αθλητές και επισκέπτες.

Η διοργάνωση ευχαριστεί:

  • Το Δήμο Αλμυρού
  • Το Σύλλογο Δρομέων Υγείας Βόλου
  • Τον Σύλλογο Φίλων Δάσους Κουρί
  • Το Κέντρο Υγείας Αλμυρού για την παραχώρηση ασθενοφόρου
  • Τον Γυμναστικό Σύλλογο Αλμυρού, τους προπονητές του, τους αθλητές, τους γονείς που βοήθησαν στη γραμματεία, το ΔΣ
  • τα τοπικά μμε του Αλμυρού που παρευρέθηκαν και κάλυψαν τον αγώνα: Λαός του Αλμυρού, Almyros.gr, Almyrosinfo.gr
  • Τους Γιατρούς κκ Χατζηκυριάκο Απόστολο, Γεωργαδάκη Γιώργο, Ρουπακιά Στέλιο, Σαρηγιάννη Ηλία και βέβαια το Κέντρο Υγείας Αλμυρού.

  • Τους  ΕΘΕΛΟΝΤΕΣ για την καταπληκτική δουλειά που πρόσφεραν σε όλα τα πόστα τους.

  • Τους χορηγούς:

ΕΨΑ, ΣΕΛΙ, ΦΤΕΛΙΑ, τυροπιτάδικο Χάρις, Βέτσικας Δημήτρης είδη περιπτέρου, Ραυτοπούλου Μαρία ηλεκτρονικά, Καρακατσάνης Food Service, Μεντεκίδης ΑΕ, Γώγουλας κάβα ποτών, Καφέ Gossip, Καφέ Δημαρέλος Κώστας, Iceland-Man, Χρώματα Σανοζίδης Π. Για τις φωτογραφίες τους Μπάμπη Μπάρδα, Κώστα Παλάντζα.

Δίπλωμα και πρωτότυπα ξύλινα μετάλλια δόθηκαν σε όλους τους συμμετέχοντες. Το ραντεβού στο Δάσος Κουρί δόθηκε με τον 5ο Αγώνα, τον Μάιο του 2019. ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

—-

ΤΑ ΠΛΗΡΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Τα αποτελέσματα είναι προσωρινά και θα γίνουν αλλαγές. Ενστάσεις-επισημάνσεις για διορθώσεις μπορούν να γίνουν στη διοργάνωση ως τη Τετάρτη 16/5/2018. Την επόμενη ημέρα τα αποτελέσματα θα οριστικοποιηθούν.

Στη συνέχεια οι νικητές κατά αγώνα, τα αποτελέσματα και στο τέλος του κειμένου όλα τα βίντεο και οι 1200 φωτογραφίες.

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 10χλμ

ΘΕΣΗ BIB ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΦΥΛΟ πέρασμα 5χλμ ΧΡΟΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 909 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΑΤΣΗΣ Male 00:19:58.177 00:40:19.354 Α.Ο.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
2 807 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Male 00:20:24.451 00:40:47.971 ΣΔΥΒ
3 806 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ Male 00:19:57.101 00:41:09.968 ΑΟΜ/ΣΔΥΒ
4 799 ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Female 00:21:31.610 00:43:07.624 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
5 923 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΟΥΝΟΣ Male 00:21:39.835 00:43:50.440 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
6 794 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Male 00:21:38.84 00:44:22.292 ΑΛΜΥΡΟΣ
7 868 ΝΙΚΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ Male 00:22:14.634 00:45:29.37 ΣΔΥΒ
8 784 ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ Male 00:22:50.742 00:45:46.526
9 816 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΤΣΟΥΡΑΣ Male 00:23:31.14 00:46:18.150
10 881 ΘΩΜΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ Male 00:22:16.829 00:46:22.685 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΝ ΕΛΛΑΔΟΣ
11 929 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΥΡΟΓΕΩΡΓΟΣ Male 00:24:22.118 00:46:25.590
12 843 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΟΣΙΟΣ Male 00:23:09.244 00:46:27.16 ΣΔΥΒ
13 911 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΕΚΕΡΙΔΗΣ Male 00:23:05.634 00:46:34.473 ΣΔΥΒ
14 766 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ Male 00:23:18.21 00:47:21.261 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
15 925 ΒΑΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ Male 00:23:30.100 00:47:47.512 ΑΓΝΑΝΤΕΡΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
16 830 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Male 00:23:19.665 00:47:50.585 GYM WAY CROSS BOX
17 880 ΗΛΙΑΣ ΠΑΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Male 00:23:56.828 00:47:51.454 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
18 867 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Male 00:23:56.828 00:47:51.454 ΣΔΥΒ
19 840 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΕΤΑΞΑΣ Male 00:23:52.543 00:47:54.523 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
20 791 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ Male 00:23:19.119 00:47:58.674 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
21 862 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Male 00:24:11.296 00:48:06.344 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ
22 893 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΠΥΡΕΛΗΣ Male 00:23:26.11 00:48:11.344 MTB4FUN VOLOS
23 905 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΚΟΣ Male 00:23:34.818 00:48:15.98 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ
24 788 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Male 00:24:01.769 00:48:35.225 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
25 776 ΣΠΥΡΟΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Male 00:23:26.11 00:48:40.814 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
26 901 ΜΑΝΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ Male 00:24:48.202 00:48:37.78 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
27 858 ΜΑΝΘΟΣ ΜΠΟΥΡΧΑΣ Male 00:24:01.769 00:48:49.546
28 780 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ Male 00:24:04.522 00:48:57.863 KARDITSA RUNNING CLUB
29 864 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΤΑΛΑΚΑΣ Male 00:24:20.487 00:49:12.302 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
30 835 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΝΤΖΑΣ Male 00:23:57.941 00:49:37.480 ΙΔΙΩΤΗΣ
31 928 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΖΗΣΗΣ Male 00:24:42.378 00:49:44.31
32 895 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΥΛΛΟΓΙΣΤΟΣ Male 00:24:43.370 00:49:54.489
33 882 ΛΟΥΚΑΣ ΠΡΙΤΣΑΣ Male 00:25:02.419 00:50:28.652 GYM WAY
34 828 ΑΡΗΣ ΛΙΛΗΣ Male 00:24:39.526 00:50:33.406
35 774 ΛΙΝΟΣ ΒΙΓΚΛΑΣ Male 00:25:39.727 00:50:39.285 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
36 778 ΛΑΖΑΡΟΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Male 00:25:04.934 00:50:49.496
37 844 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Male 00:25:08.545 00:51:16.517 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
38 853 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΜΠΕΛΙΚΑΪΔΗΣ Male 00:24:39.526 00:51:20.12
39 795 ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Male 00:27:40.584 00:51:23.54
40 913 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΙΟΥΡΑΣ Male 00:24:43.370 00:51:32.141
41 773 ΚΩΣΤΑΣ ΒΕΡΓΑΣ Male 00:24:07.783 00:51:32.686 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
42 854 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΙΝΤΑΚΑΣ Male 00:25:39.299 00:51:46.135 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
43 891 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΙΑΜΕΤΗΣ Male 00:25:41.151 00:51:49.971
44 814 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΝΑΒΑΣ Male 00:26:16.12 00:51:52.851 RUNNING TEAM FARSALA
45 860 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΕΟΣ Male 00:25:43.134 00:51:54.338 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
46 879 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Male 00:24:42.706 00:51:56.529 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
47 767 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΜΠΑΝΟΥΔΗΣ Male 00:25:08.545 00:51:58.940
48 764 ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΚΕΡΜΑΝ Male 00:25:53.947 00:52:00.474 ΣΔΥΒΟΛΟΥ
49 883 ΣΤΕΛΙΟΣ ΡΟΥΠΑΚΙΑΣ Male 00:26:10.513 00:52:05.385
50 808 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΠΑΛΙΚΑΣ Male 00:26:11.198 00:52:06.54
51 779 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΑΚΗΣ Male 00:26:31.882 00:52:11.438
52 920 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΑΡΑΧΟΥΣΟΣ Male 00:26:34.319 00:52:12.520 ΣΥΛ.ΜΑΡ.ΛΑΡΙΣΑΣ
53 921 ΦΩΤΙΟΣ ΧΑΡΑΧΟΥΣΟΣ Male 00:26:34.100 00:52:12.520 ΣΥΛ.ΜΑΡ.ΛΑΡΙΣΑΣ
54 792 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΚΙΝΙΔΗΣ Male 00:26:00.201 00:52:50.178
55 927 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΑΚΑΣ Male 00:25:49.365 00:52:57.167
56 903 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΣΑΓΓΑΡΗ Female 00:25:13.927 00:52:57.948 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ
57 782 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΡΟΦΑΛΑΚΗΣ Male 00:27:15.531 00:53:37.209 EOΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
58 859 ΕΥΔΟΞΙΑ ΜΥΛΩΝΑ Female 00:26:13.34 00:53:45.73 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ
59 887 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ Male 00:26:13.475 00:53:45.516 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
60 876 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ Male 00:26:01.408 00:53:57.989 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
61 877 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ Male 00:25:44.978 00:54:32.614 FOR ME
62 846 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΑΚΟΣ Male 00:25:44.978 00:54:45.265
63 770 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΥΞΩΝΙΔΗΣ Male 00:27:44.552 00:54:47.774
64 790 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΙΩΤΑΣ Male 00:28:16.489 00:55:09.879 ΣΔΥΒ
65 875 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ Female 00:27:21.766 00:55:31.463 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
66 842 ΜΑΡΙΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Male 00:28:34.752 00:55:39.233 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
67 793 ΗΛΙΑΣ ΓΚΟΥΡΤΖΑΛΗΣ Male 00:28:24.143 00:55:47.441
68 800 ΠΑΝΩΡΑΙΑ ΕΥΘΥΜΙΟΥ Female 00:27:17.503 00:55:50.414 RUNNING TEAM FARSALA
69 833 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ Male 00:28:23.600 00:55:52.159
70 804 ΠΑΥΛΟΣ ΚΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ Male 00:27:34.995 00:56:20.151
71 762 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Male 00:28:33.233 00:56:22.234 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
72 910 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΑΧΑΛΗΣ Male 00:29:51.551 00:56:24.13
73 803 ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΖΟΥΜΠΕΛΟΥΛΗ Female 00:28:15.279 00:56:40.662 Σ. Μ.Ν.Λ.
74 777 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΛΙΩΡΑΣ Male 00:29:46.513 00:57:14.889
75 885 ΜΑΡΙΑ ΡΟΥΧΑ Female 00:29:55.355 00:57:35.566
76 894 ΖΗΣΗΣ ΣΤΑΜΚΟΠΟΥΛΟΣ Male 00:28:41.738 00:57:55.853
77 897 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΧΟΙΝΑΣ Male 00:29:25.282 00:57:57.825
78 824 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΣΑΥΤΙΚΗΣ Male 00:29:19.365 00:58:17.639 ΣΔΥΒ
79 924 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Female 00:29:51.114 00:58:51.100
80 783 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΡΑΜΠΙΝΗΣ Male 00:30:05.457 00:59:28.62 ΣΔΥΒ
81 841 ΝΙΚΟΣ ΜΗΛΙΟΣ Male 00:30:40.365 00:59:50.381 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
82 922 ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΑΡΙΣΗ Female 00:30:58.369 01:00:18.60 FF
83 918 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΩΤΟΓΛΟΥ Male 00:30:36.679 01:00:19.173
84 838 ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΑΡΚΑ Female 00:29:35.910 01:00:20.582 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ
85 930 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Male 00:30:47.365 01:00:23.211
86 837 ΠΕΓΚΥ ΜΑΡΘΑ Female 00:29:31.186 01:00:43.135 FITNESS FACTORY CROSS FIT VOLOS
87 912 ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΤΣΙΜΠΑΝΑΚΟΥ Female 00:30:58.681 01:00:47.624 FF
88 821 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ Male 00:30:49.369 01:01:44.744 Α.Σ.Π. ΦΑΕΘΩΝ
89 872 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Male 00:30:59.909 01:01:44.744 Α.Σ.Π. ΦΑΕΘΩΝ
90 786 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΙΑΚΑΚΟΓΛΟΥ Male 00:31:07.25 01:02:34.957 ΣΔΥΒ
91 931 ΕΙΡΗΝΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝΗ Male 00:30:15.748 01:02:44.571
92 870 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Male 00:31:02.629 01:02:47.439 SDY VOLOU
93 839 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ Male 00:31:06.583 01:03:48.361
94 817 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ Male 00:31:46.566 01:04:48.208 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
95 836 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Male 00:31:46.894 01:04:48.208
96 818 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΛΛΥΜΕΝΟΥ Female 00:31:47.430 01:04:52.581 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
97 915 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΩΤΡΑΣ Male 00:31:48.22 01:04:53.459 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
98 856 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΣΙΝΑΣ Male 00:33:01.65 01:06:12.221 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
99 855 ΕΙΡΗΝΗ ΜΠΟΣΙΝΑ Female 00:33:01.393 01:06:12.735 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
100 812 ΗΡΩ ΚΑΡΑΣΜΑΝΟΓΛΟΥ Female 00:32:26.344 01:07:06.903 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
101 827 ΕΥΘΥΜΙΑ ΛΑΒΩΜΕΝΟΥ Female 00:34:00.177 01:07:11.68
102 775 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Male 00:31:51.196 01:07:20.361
103 796 ΗΡΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ Female 00:32:55.253 01:07:21.130
104 863 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΤΑΒΟΥΡΑ Female 00:31:42.178 01:08:04.12
105 802 ΜΑΡΙΑ ΖΙΚΚΟΥ Female 00:34:32.446 01:10:57.863
106 832 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΑΚΕΔΟΝΑ Female 00:37:31.463 01:14:43.770 ΣΔΥΒ
107 898 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΑΚΗΣ Male 00:38:15.31 01:21:39.842 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

5 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5χλμ

ΘΕΣΗ BIB ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΦΥΛΟ ΧΡΟΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 719 ΖΗΣΗΣ ΤΣΟΥΡΕΛΗΣ Male 00:18:50.495 ΣΔΥΒ -Α. Ο. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
2 507 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΚΡΙΒΟΣ Male 00:19:24.195 Γ.Σ.ΑΛΜΥΡΟΥ
3 613 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΣ Male 00:19:28.170 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ
4 600 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΝΤΟΒΑΣ Male 00:20:15.995
5 506 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΑΙΟΣ Male 00:21:24.444 ΣΔΥΒ
6 594 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ Male 00:21:30.949 ΣΥΛ ΔΡΟΜ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
7 735 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΕΥΓΑΡΑΣ Male 00:21:33.686
8 669 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ Male 00:21:35.654 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
9 593 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΛΟΚΑΣ Male 00:21:58.452 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
10 559 ΑΓΓΕΛΟΣ ΖΑΜΟΥΡΙΔΗΣ Male 00:22:02.965 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
11 589 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΤΣΑΡΑΣ Male 00:22:04.566 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
12 633 ΘΩΜΑΣ ΜΑΛΙΑΧΟΒΑΣ Male 00:22:05.112 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
13 608 ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΑΣ Male 00:22:18.584 ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ
14 539 ΑΡΓΥΡΗΣ ΓΕΝΕΡΑΛΗΣ Male 00:22:41.105 ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
15 732 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Male 00:22:43.407
16 626 ΜΑΝΟΣ ΛΟΥΛΟ Male 00:22:56.654 ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
17 682 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΠΑΠΠΑΣ Male 00:23:00.62 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
18 523 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΛΙΑΝΤΖΑΣ Male 00:23:05.100
19 557 ΝΙΚΟΣ ΔΗΜΤΣΑΣ Male 00:23:12.328
20 625 ΣΩΤΗΡΗΣ ΛΟΖΙΟΣ Male 00:23:26.11 ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
21 707 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΑΚΗ Female 00:23:26.11 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
22 712 ΝΙΚΟΛΑΣ ΤΡΥΦΩΝΟΣ Male 00:24:08.779 ΣΔΥΒΟΛΟΥ
23 713 ΣΠΥΡΟΣ ΤΡΥΦΩΝΟΣ Male 00:24:08.779 ΣΔΥΒΟΛΟΥ
24 647 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΑΛΟΚΑΣ Male 00:24:21.257
25 574 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΚΑΛΛΙΓΑΣ Male 00:24:30.240 ΒΟΛΟΣ
26 740 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΡΑΛΛΑΚΗΣ Male 00:24:39.526
27 609 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΙΝΑΣ Male 00:24:40.846 Α.Ο.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
28 530 ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ Male 00:24:43.370
29 679 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΠΑΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ Female 00:24:43.915 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
30 688 ΡΙΤΣΑ ΡΟΥΣΤΑ Female 00:24:58.806 ΣΔΥΒ
31 628 ΝΙΚΟΣ ΛΩΡΙΤΗΣ Male 00:25:32.510
32 640 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΤΣΙΟΣ Male 00:25:32.510 ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
33 681 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ Male 00:25:35.248
34 724 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ Female 00:25:39.727 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ/ ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
35 617 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Male 00:26:03.183
36 693 ΗΛΙΑΣ ΣΑΡΡΗΓΙΑΝΝΗΣ Male 00:26:04.941 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
37 749 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΤΑΖΩΝΑΣ Male 00:26:11.198
38 738 ΕΥΑ ΔΑΦΝΗ Male 00:26:19.627
39 551 ΚΩΣΤΗΣ ΓΚΙΝΙΔΗΣ Male 00:26:32.693 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
40 565 ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ Male 00:26:43.38
41 733 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΛΑΠΠΑΣ Male 00:26:51.558
42 914 ΦΩΤΗΣ ΤΣΙΩΛΗΣ Male 00:27:02.721 ΣΔΥΒΟΛΟΥ
43 602 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ Male 00:27:05.256 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
44 926 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΑΚΟΣΤΕΡΓΙΟΣ Male 00:27:07.987
45 673 ΕΝΤΟΥΑΡΝΤ ΠΑΛΗΑΣ Male 00:27:20.778
46 820 ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΤΡΩΝΗΣ Male 00:27:23.294 ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
47 672 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΛΗΑΣ Male 00:27:27.999 ΕΟΚ ΑΛΜΥΡΟΥ
48 542 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Male 00:27:30.690
49 884 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΡΟΥΣΗ Female 00:27:42.291 –
50 622 ΜΑΡΙΤΙΝΑ ΛΙΤΑΙΝΑ Female 00:27:49.243 Α.Ο.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
51 741 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΙΤΑΙΝΑΣ Male 00:27:49.243
52 629 ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΜΑΚΡΗΣ Male 00:27:49.243 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
53 649 ΑΝΘΗ ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΗ Female 00:27:50.12 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ
54 718 ΦΑΝΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Male 00:27:54.12
55 538 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΤΟΣ Male 00:28:17.472 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
56 604 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΤΖΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Male 00:28:37.833
57 605 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΤΖΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Male 00:28:38.83
58 621 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΛΑΧΑΝΑ Female 00:28:44.182
59 526 ΘΑΝΑΣΗΣ ΒΑΠΟΡΙΔΗΣ Male 00:28:44.953 ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
60 751 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ Male 00:28:45.602
61 644 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΑΖΗΣ Male 00:28:47.379
62 700 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΣΤΑΝΙΟΣ Male 00:29:01.274 ΣΔΥΒ
63 516 ΑΓΓΕΛΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Female 00:29:03.481 ΣΔΥΒ
64 521 ΘΩΜΑΣ ΑΡΓΥΡΟΠΙΥΛΟΣ Male 00:29:06.232
65 721 ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΦΟΥΤΡΑ Female 00:29:34.690 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
66 725 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ Male 00:29:41.261 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ
67 746 ΜΑΡΚΟΣ ΖΑΓΑΝΙΑΡΗΣ Male 00:29:45.328
68 744 ΗΛΙΑΣ ΑΡΑΠΗΣ Male 00:29:45.94
69 676 ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Male 00:29:46.811
70 731 ΛΑΜΠΡΟΣ ΜΠΑΖΗΣ Male 00:29:47.54
71 645 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΠΑΚΑΛΟΥΛΗΣ Male 00:29:53.551
72 704 ΕΙΡΗΝΗ ΣΧΟΙΝΑ Female 00:30:00.754
73 705 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΩΖΟΣ Male 00:30:11.51 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
74 573 ΒΛΑΣΗΣ ΚΑΛΙΚΟΣ Male 00:30:19.34
75 580 ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Male 00:30:24.606
76 631 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ Male 00:30:29.329
77 543 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Male 00:30:31.98
78 652 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΤΖΙΩΡΑΣ Male 00:30:32.210 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
79 711 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Male 00:30:45.423 MTB4FUN VOLOS
80 554 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Male 00:30:48.58 ΦΑΡΣΑΛΑ
81 657 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΠΙΝΤΑΚΑΣ Male 00:30:55.177
82 587 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΠΤΣΙΑΣ Male 00:30:59.232
83 618 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΩΣΤΗΣ Male 00:31:01.198 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
84 624 ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Female 00:31:01.464 KIM FITNESS
85 536 ΕΥΡΥΠΙΔΗΣ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Male 00:31:04.814 ANEKSARTITOS
86 639 ΧΡΥΣΑΥΓΗ ΜΕΡΜΗΓΚΑ Female 00:31:08.221
87 501 MARSEL VANJELI Male 00:31:14.566 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
88 512 ΕΡΙΕΤΤΑ ΑΛΦΑ Female 00:31:37.658
89 686 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΟΛΙΤΣΗΣ Male 00:31:38.877
90 734 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΥΦΑΝΤΗΣ Male 00:31:44.485
91 511 ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Female 00:31:48.22
92 534 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Male 00:31:49.676
93 567 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΖΑΝΙΔΗΣ Male 00:31:57.556 ΣΔΥΒ
94 736 ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΜΠΑΚΟΣ Male 00:32:05.763
95 717 TONIA ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ Female 00:32:14.291 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
96 603 BIBH ΚΟΣΚΙΝΑ Female 00:32:14.556 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
97 529 ΕΛΠΙΔΑ ΒΕΡΒΕΡΗ Female 00:32:19.119
98 750 ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΜΑΛΛΙΑΡΟΥ Male 00:32:23.608
99 747 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ Male 00:32:29.848
100 527 ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Male 00:32:31.40 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
101 524 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΑΛΚΑΝΙΩΤΗ Female 00:32:43.809
102 619 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΑΖΑΡΙΝΟΥ Female 00:32:48.650
103 752 ΣΤΑΘΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Male 00:32:51.613
104 742 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΞΥΝΟΣ Male 00:32:52.63
105 698 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ Female 00:33:23.36
106 532 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΙΩΡΑΣ Male 00:33:24.368
107 615 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΥΡΑΤΣΑΚΗΣ Male 00:33:33.241
108 754 ΣΩΤΗΡΙΑ ΑΛΦΑ Male 00:33:35.558
109 641 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΤΑΚΗΣ Male 00:33:45.843
110 623 name surname Female 00:34:01.927
111 635 ΕΛΕΝΗ ΜΑΝΩΛΗ Female 00:34:31.230
112 586 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΝΤΖΙΚΟΣ Male 00:35:00.707 ΤΡΑΧΙΝΑ
113 572 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΛΙΚΟΣ Male 00:35:10.914
114 654 ΜΑΡΙΑ ΜΠΕΛΙΚΑΙΔΗ Female 00:35:16.405
115 663 ΜΑΙΡΗ ΝΤΕΛΗ Female 00:35:35.115
116 656 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΙΝΤΑΚΑΣ Male 00:35:35.556
117 755 ΝΙΚΟΣ ΜΑΛΙΣΙΟΒΑΣ Male 00:35:36.788
118 664 ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΝΤΟΒΑ Female 00:35:38.859 ΣΔΥΒ
119 696 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΠΑΝΟΘΥΜΙΟΣ Male 00:36:31.730
120 728 ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Female 00:36:47.954
121 756 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΝΤΟΧΡΗΣΤΟΥ Male 00:36:51.751
122 716 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΣΙΑΜΑΝΤΑΝΗ Female 00:37:23.257
123 748 ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΣΙΟΥΡΑΣ Male 00:37:23.791
124 517 ΙΩΑΝΝΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Male 00:37:30.365
125 684 ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕΤΑΛΑ Female 00:37:38.39 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
126 692 ΚΑΛΛΗ ΣΑΡΑΦΗ Female 00:37:38.482
127 515 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ Female 00:37:54.129
128 509 ΙΩΑΝΝΑ ΑΛΑΣΩΝΑ Female 00:37:55.766 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
129 694 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΙΑΦΑΣ Male 00:37:59.274 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
130 699 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤΑΝΙΟΣ Male 00:38:20.623 ΣΔΥΒ
131 671 ΝΤΙΑΝΑ ΠΑΛΗΑ Female 00:39:17.915
132 670 ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΠΑΛΗΑ Female 00:39:21.528
133 612 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑ Female 00:39:32.909
134 743 ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Male 00:40:04.233
135 753 ΓΚΟΡΙΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Female 00:40:36.27
136 730 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΡΥΣΟΒΕΛΙΔΗΣ Male 00:40:45.436 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
137 674 ΝΤΙΝΑ ΠΑΝΤΑΖΗ Female 00:41:23.305 EOS ALMYROY
138 514 ΣΟΦΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Female 00:41:35.919
139 691 ΒΑΙΑ ΣΑΠΟΥΝΑ Female 00:41:35.919
140 650 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΠΑΣΔΑΝΗ Female 00:41:36.919 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΙΛΩΝ ΔΑΣΟΥΣ ΚΟΥΡΙ
141 745 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΟΛΟΒΟΥ Male 00:41:38.28
142 685 ΦΩΤΗΣ ΠΕΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Male 00:41:39.16 MOUNTAINEERING SPORTS CLUB OF CAMPING KALAMAKI
143 643 ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΥΛΑ Female 00:43:27.114
144 653 ΟΛΙΝΑ ΜΠΕΚΕΡΤΖΗ Female 00:43:27.442
145 533 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ Female 00:43:29.216
146 710 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΟΥΜΗΣ Male 00:54:44.283 MUNTAINEERING SPORTS GLUB KALAMAKI
147 525 ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΑΛΩΜΕΝΟΥ Female 01:09:47.965 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
148 614 ΜΑΡΙΑ ΚΥΝΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Female 01:09:49.174
ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ
(500 μέτρα Νήπια Α-Β-Γ Δημοτικού, 1000 μέτρα Δ-Ε-ΣΤ Δημοτικού, 1500 μέτρα Γυμνάσια)
Όλες οι 139 συμμετοχές αλφαβητικά:

191 Fried Mika Νήπια
195 Fried Lia Νήπια
0 Αγροκώστα Χρύσα Α’Γυμνασίου-ΓΣ Βελεστίνου
0 Ακριβούση Ειρήνη Β’Γυμνασίου-ΓΣ Βελεστίνου
100 Αλεξίου Γεώργιος Γ’τάξη
101 Αλεξίου Δημήτρης Β’τάξη
120 Αλεξοπούλου Ελένη Νήπια
526 Αρχοντής Γεώργιος Β’τάξη-ΓΣ Αλμυρού
169 Βαλαμούτη Δήμητρα Β’τάξη
436 Βαλιατά Φανή Δ’τάξη
397 Βαμβακά Μαρία Δ’τάξη-ΑΟ Μαγνησίας
432 Βαμβακά Θάλια Δ’τάξη-ΑΟ Μαγνησίας
231 Βασιλείου Μαρίλια Νήπια-ΓΣ Αλμυρού
363 Βασιλόπουλος Αθανάσιος Α’τάξη-Βελεστίνο
498 Βεγγάση Χριστίνα Ε’τάξη-ΓΣ Αλμυρού
193 Γαλάνη Μαρία Νήπια-ΓΣ Βελεστίνου
0 Γαλάνης Γεώργιος Β’τάξη-ΓΣ Βελεστίνου
81 Γενεράλης Σταμάτης Β’Γυμνασίου-Κιβωτός
514 Γεωργίου Βαγγέλης Ε’τάξη
0 Γεωργούλας Βασίλης Β’τάξη-Νίκη Βόλου
387 Γκανάτσιου Ουρανία Β’τάξη
0 Γκάτζο Ιωάννα Νήπια
0 Γκόμα Μιχαέλα Νήπια-ΓΣ Βελεστίνου
0 Γκόμας Κωνσταντίνος Α’τάξη-ΓΣ Βελεστίνου
109 Δασκαλόπουλος Άγγελος ΣΤ’τάξη-Κιβωτός
113 Δενελάβα Αθανασία Β’τάξη-Άτλας
490 Ζβουλέτας Στέργιος Ε’τάξη
173 Ζούλης Βαρθολομαίος Γ’τάξη-Κιβωτός
145 Ζούμπος Νικόλαος Δ’τάξη
176 Ζουρνατζής Χρήστος Γ’τάξη-Κιβωτός
0 Θωμαΐδη Στέλλα Β’Γυμνασίου-ΓΣ Βελεστίνου
170 Θωμαΐδης Ναπολέων Α’τάξη-ΓΣ Αλμυρού
171 Θωμαΐδης Εύη Γ’τάξη-ΓΣ Αλμυρού
478 Ιφαντή Αργυρώ Δ’τάξη
767 Καβρέτσου Ευτυχία Ε’τάξη-ΓΣ Αλμυρού
389 Καλαντζής Γιάννης Δ’τάξη-Νίκη Βόλου
393 Καλαντζής Βαγγέλης ΣΤ’τάξη-Νίκη Βόλου
372 Καλαντζής Ορέστης Α’τάξη
183 Καλογήρου Ξένια Β’τάξη-ΓΣ Αλμυρού
85 Καλοδήμος Κωνσταντίνος Β’Γυμνασίου-Κιβωτός
494 Κανακούλας Νίκος Ε’τάξη
117 Κανάρη Ραφαέλα Νήπια
395 Κανατούλας Νίκος Α’τάξη
197 Καπαρίτση Μαριέττα Νήπια
246 Καραμπούνη Δήμητρα Α’τάξη-ΓΣ Αλμυρού
250 Καραμπούνη Βασιλική Β’τάξη-ΓΣ Αλμυρού
321 Καραπτσιάς Κωνσταντίνος Β’τάξη-ΓΣ Αλμυρού
97 Κατσαβριάς Άρης Β’τάξη-ΑΟ Μαγνησίας
0 Κατσουράκης Κωνσταντίνος Ε’τάξη
518 Κεχαγιά Ελένη Β’τάξη
530 Κεχαγιάς Ιωάννης Γ’τάξη
186 Κολοβού Μάρω Α’τάξη-ΓΣ Αλμυρού
187 Κολοβού Άννα Νήπια-ΓΣ Αλμυρού
230 Κονδύλη Εβίτα Α’τάξη-ΓΣ Αλμυρού
0 Κοταρίδης Έντουαρντ Β’τάξη-ΓΣ Βελεστίνου
149 Κοτζαπαναγιώτης Βασίλειος Α’τάξη
365 Κούτνα Κατερίνα Δ’τάξη-ΑΟ Μαγνησίας
196 Κουτσαυτίκη Πηνελόπη Νήπια
538 Κουτσουλαναπούης Θοδωρής ΣΤ’τάξη
93 Λαμπρόπουλος Ανδρέας Α’Γυμνασίου-Κιβωτός
486 Λεύκας Μάριος ΣΤ’τάξη
393 Λεύκας Απόστολος Γ’τάξη
191 Λιάμτσα Παρασκευή Α’τάξη-ΓΣ Βελεστίνου
195 Λιάμτσας Αντώνης Γ’τάξη-ΓΣ Βελεστίνου
89 Λίταινα Εύα Β’τάξη
174 Λοχαΐτης Θοδωρής Γ’τάξη-Κιβωτός
389 Μακρίδης Φίλιππος Γ’τάξη
228 Μακρυγιάννης Γιάννος Α’τάξη-ΣΔΥ Βόλου
353 Μαμούρας Γιάννης ΣΤ’τάξη
182 Μαμούρας Μαρίζα Β’τάξη
522 Μαργαρίτη Ελένη Δ’τάξη
180 Μαρούγκα Αλκμήνη Νήπια
181 Μαρούγκα Νικόλαος Γ’τάξη
394 Μεταξάς Δημήτρης Νήπια
0 Μετοχαράκη Μαρία Β’Γυμνασίου-ΓΣ Βελεστίνου
0 Μετοχαράκη Νεφέλη Β’τάξη-ΓΣ Βελεστίνου
189 Μιχαλίτση Αποστολία Νήπια-ΓΣ Βελεστίνου
188 Μιχολίτσης Ιωάννης Α’τάξη-ΓΣ Βελεστίνου
364 Μονέ Μαρίνα Α’τάξη-Βελεστίνο
221 Μπάζης Κωνσταντίνος Α’τάξη
0 Μπαμίχας Αθανάσιος Β’τάξη-ΓΣ Βελεστίνου
233 Μπάρδας Θανάσης Β’τάξη-ΓΣ Αλμυρού
0 Μπαρτζιάλης Αντώνιος Γ’τάξη-ΓΣ Βελεστίνου
232 Μπελεγρίνη Κατερίνα Νήπια-ΓΣ Αλμυρού
225 Μπράβου Σύλβια Νήπια-ΓΣ Αλμυρού
357 Νάνου Γλυκερία Δ’τάξη-ΓΣ Αλμυρού
361 Νάνου Μαριλένα Δ’τάξη-ΓΣ Αλμυρού
382 Νάστος Δημήτριος Α’τάξη-Βελεστίνο
185 Νικοβιώτη Αργυρώ Β’τάξη
184 Νικοβιώτη Κωνσταντίνος Γ’τάξη
385 Νικοβιώτη Ιωάννα Α’τάξη
0 Ντελοπούλου Κωνσταντίνα Α’Γυμνασίου-ΓΣ Βελεστίνου
482 Ξυνός Κωνσταντίνος Ε’τάξη
373 Ξυνός Άγγελος Α’τάξη
141 Πάντζιος Στάθης Α’τάξη
365 Παπαγεωργίου Ιωάννης Β’τάξη
376 Παπαϊωάννου Δημήτρης Νήπια
381 Παπαϊωάννου Ιωάννης Α’τάξη
172 Παππάς Δημήτρης Γ’τάξη-ΓΣ Αλμυρού
234 Παρασκευόπουλος Αργύρης Γ’τάξη-Νίκη Βόλου
357 Πρασινούδη Παναγιώτα Νήπια-ΑΟ Μαγνησίας
385 Πρασινούδης Αλέξανδρος Ε’τάξη-ΑΟ Μαγνησίας
240 Πρεβεζιάνος Νικόλας Γ’τάξη-Νίκη Βόλου
362 Πρόγια Δήμητρα Νήπια-ΓΣ Αλμυρού
165 Ράγος Αχιλλέας Γ’τάξη
198 Ραλάκη Ελεωνόρα Νήπια-ΑΟ Μαγνησίας
349 Ραλάκη Δημοσθένης Νήπια
542 Ράππος Σπύρος Νήπια-ΓΣ Αλμυρού
510 Ρομφαία Περσεφόνη Α’Γυμνασίου-ΓΣ Βελεστίνου
0 Σαββανάκη Κατερίνα Β’τάξη-ΓΣ Βελεστίνου
194 Σαΐτη Ελένη Β’τάξη-ΓΣ Βελεστίνου
178 Σαρακατσάνη Ελένη Β’τάξη-ΓΣ Αλμυρού
192 Σαριώτη Νικολέτα Α’τάξη-ΓΣ Βελεστίνου
179 Σεξαμπάνη Σοφία Γ’τάξη-ΓΣ Αλμυρού
369 Σέχα Δέσποινα ΣΤ’τάξη-ΑΟ Μαγνησίας
105 Σιαμέζη Μαρία Α’Γυμνασίου-Αγχίαλος
0 Σμυρλίδη Ραφαέλα Β’τάξη-ΓΣ Βελεστίνου
133 Σπανού Ζωή Γ’τάξη
235 Τάκη Λουκία Γ’τάξη-Νίκη Βόλου
351 Τάκου Φιλίτσα B’τάξη-ΑΟ Μαγνησίας
350 Τάκου Ιωάννα B’τάξη-ΑΟ Μαγνησίας
355 Τάκου Δημήτριος B’τάξη-ΑΟ Μαγνησίας
0 Τζανής Κωνσταντίνος Β’τάξη-ΓΣ Βελεστίνου
506 Τζιάφα Δέσποινα Ε’τάξη
502 Τρύφωνος Μάριος Δ’τάξη-ΣΔΥ Βόλου
177 Τσάγκαλη Ελένη Νήπια
175 Τσάγκαλης Νικόλας Νήπια
384 Τσάκος Ευάγγελος Νήπια
0 Τσελέπη Έρρικα Νήπια-ΓΣ Βελεστίνου
0 Τσελέπης Απόστολος Α’τάξη-ΓΣ Βελεστίνου
359 Τσέλιας Δημήτρης Νήπια-ΓΣ Αλμυρού
223 Τσιαπράζη Αριάδνη Νήπια-ΓΣ Αλμυρού
224 Τσιαπράζης Σπύρος Νήπια-ΓΣ Αλμυρού
137 Τσιάφας Βασίλης Α’τάξη
358 Τσιλιγγερίδης Παύλος Νήπια-ΓΣ Αλμυρού
190 Τσιμπουκλή Κλειώ Α’τάξη-ΓΣ Βελεστίνου
0 Τσιότρα Μαργαρίτα Β’Γυμνασίου-ΓΣ Βελεστίνου
534 Φωτιάδης Τάσος Α’τάξη
386 Χασάπης Γιώργος Α’τάξη-ΓΣ Αλμυρού

ΒΙΝΤΕΟ

https://www.youtube.com/watch?v=j6PCiitAbC8

Παρακάτω μπορείτε επίσης να δείτε τα βίντεο που έβγαλαν τα sites από τον Αλμυρό:

https://youtu.be/inISsFGkDN0

https://youtu.be/-SGD2DQHhAA

https://youtu.be/QMkbV9lh328

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ

1200 φωτογραφίες σε 8 άλμπουμ. Τις ανεβάσαμε όλες και μπορείτε να τις δείτε στα παρακάτω λινκ. Ευχαριστούμε πολύ για το υλικό των 7 άλμπουμ τον Μπάμπη Μπάρδα! (οι φωτογραφίες του νο5 άλμπουμ είναι από τον Κώστα Παλάντζα)

1ο άλμπουμ: η εκκίνηση
https://www.facebook.com/pg/sdyvolou/photos/?tab=album&album_id=1788271634549310

2ο άλμπουμ: οι παιδικοί αγώνες
https://www.facebook.com/pg/sdyvolou/photos/?tab=album&album_id=1788285657881241

3ο άλμπουμ: οι απονομές
https://www.facebook.com/media/set/…

4ο άλμπουμ: πριν την εκκίνηση
https://www.facebook.com/media/set/…

5ο άλμπουμ: διάφορες φωτογραφίες
https://www.facebook.com/media/set/…

6ο άλμπουμ: όλοι οι τερματισμοί, μέρος 1 από 3
https://www.facebook.com/media/set/…

7ο άλμπουμ: όλοι οι τερματισμοί, μέρος 2 από 3
https://www.facebook.com/media/set/…

8ο άλμπουμ: όλοι οι τερματισμοί, μέρος 3 από 3
https://www.facebook.com/media/set/…